روز لبخند مرگ

يادم نبود سالروز لبخند مرگ را... روزی که « هدايت » مرد... و حالا که يادم آوردند... هدايت کسی نبود که بشود بی تفاوت ماند...چنان که نماند!

از وقتی که نفس به نفس نمانده اش داده ام همه سوالم و بی جواب...

/ 11 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
بهرام کمالی

آفرين به تو که ياد هدايتی و معذرت بابت تماس ديروز و اينکه نتونستم درست عرض ادب کنم آخه توی اتو بوس بودم و حسابی سر و صدا...با اين همه خوشحال از صدا...!

فروز

شکست ناپذير بودن بهتر از کشيدن رنج از شنیدن دروغی است که تو بر آن آگاهی،عزيز دل! ...هدايت از جمله نويسندگان برجسته جهانی که در ايران پس از مرگش شناخته شد.گرچه نوع نوشته‌های او خاکستری است اما از سه قطره خون تا بوفکور نشان می‌دهد دنيايی را بوده و هنوز هست...که صدالبته هر بودنی با تعريف چارچوب و مرجع سنجيدن آن تعريف می‌شود. چون بودن هم نسبی است.

مهدي-------~~~~~>دفتــــــر عشق

سلام خوبی؟... دفتر عشق آپديت شد. منتظر حضور سبزت هستم و مثل هميشه نظر زيبای شما. يا حق ./ با زمزمه هاي نام تو ، روئيدن و باليدن جوانه هاي عشق را در وجودم احساس مي كنم و با حس زيبا و عارفانه اقاقي هاي عاشق همراز مي شوم و تو را در بلوغ سبز نمازهايم شكر مي گزارم اميد آن كه از آن نور تجلي كه بر قلب هاي بيدار دلانت تاباندي تا تو را به يكتائيت بستايند ، بر جان من نيز بتاباني…!

صبا

سلام مهربونم..:)..ممنونم که به من لطف داری عزيز ..با ديدن مهربونيهای تو دلگرم ميشم و اميد وار :)

لیلا

رخشان عزیزم :) نه ابدا بی ربط نبود خیلی هم عالی بود خیلی :) خصوصا که من یک کلمه ی فراموش شده را یادم آمد ... الأنه :) مرسی نازنین زیبا نوشتی.

مندو

نگران نباش. همه ما سوالهای بی جواب زياد داريم و اين شايد تسکينی باشد برای همه مان. اينکه درد مشترک داريم. من تازگيها از هدايت به شدت متنفر شده ام. موفق باشی.

بهرام کمالی

چقدر مشرکم منی که بنده ترانه های عاشق دو تا خدام نازنين

eshghkade

سلام سلام به روی ماهت..خوبی عزيزم..من دوباره بعد از ۳ هفته برگشتم....وای دلم براتون تنگيده بود..به روزم خوشحال ميشم سر بزنی..شاد و موفق باشی